Новости

Apsveicam Latvijas komandu ar panākumiem 46.Starptautiskajā fizikas olimpiādē!

Apsveicam Latvijas komandu ar panākumiem 46.Starptautiskajā fizikas olimpiādē, kur bronzas medaļas ieguva Aglonas vidusskolas skolēns Daniels Krimans un Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolēns Rūdolfs Treilis. Vairāk lasi http://ej.uz/delfi_fizika

Lekcija „Gudri bērni” Latvijas Autisma apvienībā.

20.martā viesojāmies Latvijas Autisma apvienībā ar Jūlija Muraškovska (TRIZ meistars, RISEBA lektors) lekciju „Gudri bērni”.  “Kā pedagogiem sadarboties ar patiesi gudriem bērniem? Tik gudriem, ka pedagogiem paliek bail, un viņi sajūt pazemojumu, ja tiek papildināti vai palaboti no mūsu bērnu puses? Kā strādāt ar bērniem, kuri spēj pateikt matemātikā atbildes uzrei..

Talantīgās domāšanas

Izdošanai tiek gatavota Jūlija Muraškovska populārzinātniskā grāmata „Talantīgas domāšanas „noslēpumi””. Par ko būs šī grāmata? Vislabāk to pasaka pats autors: „Brīdinu uzreiz – brīnumnūjiņas nebūs. Tiem, kas sagaida pāris tādu vienkāršu recepšu kā „risiniet krustvārdu mīklas un kļūsiet par ģēniju” vai &bdquo..

Projekts „ASNI”

„Fonds ASNI” sadarbībā ar biedrību „Izglītības iniciatīvu centrs” izveidoja 13 skolotāju grupu no visas Latvijas, lai kopīgi mācītos par intelektuāli apdāvinātu bērnu izglītošanas iespējām un vēlāk izplatītu zināšanas savās izglītības iestādēs un metodiskajās apvienībās. Laika posmā no 2013.gada oktobra līdz 2014.gada maijam skolotāji tika iepazīstināti ar eso..

Vasara – karsts laiks mācību priekšmetu olimpiešiem un viņu pedagogiem.

Kad lielākā daļa skolēnu atpūšas, valsts mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājiem notiek intensīva gatavošanās startam starptautiskajā līmenī. Arī šogad „Fonds ASNI” atbalsta mūsu skolēnu dalību vairākās olimpiādēs – matemātikā, fizikā, bioloģijā, ģeogrāfijā, lingvistikā. Vēlam izturību, cīņas sparu un protams – uzvaras!

Свяжитесь с нами

fondsasni.lv
Adrese: Dārza iela 2, Rīga, LV-1007

 

Seko mums: