Новости

Starptautiskā TRIZ diena

15.oktobrī vairākās pasaules valstīs tiek atzīmēta Starptautiskā TRIZ diena. TRIZ - Теория Решения Изобретательских Задач - ir zinātne par radošo domāšanu.Tās autors ir zinātnieks, izgudrotājs, rakstnieks un skolotājs Henrihs Altšullers (1926 - 1998). Novērtējot šī apbrīnojamā un patiesi talantīgā cilvēka devumu pasaulei, Altšullera dzim&sc..

Starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieku apbalvošana

Lai veiktu patiešām nozīmīgus atklājumus un izgudrojumus jebkurā mūsu dzīves jomā, ir jāattīsta domāšana - talantīga domāšana. "Fonds ASNI" atbalsta mācību priekšmetu olimpiāžu kustību kā vienu no treniņa veidiem augsta domāšanas līmeņa attīstīšanai. 5.oktobrī svinīgā ceremonijā Melngalvju namā tika sveikti starptautisko mācību priek&scar..

Sveicam Skolotāju dienā visus Latvijas pedagogus!

Paldies jums, skolotāji, par pacietību un izturību, nododot zināšanas un pieredzi jaunajai paaudzei.  

Talantu skola

Erasmus+ projekts „Talantu skola” (Nr. 2015-1-LV01-KA201-013390) ir sācies! Septembrī notika projekta realizācijā iesaistīto organizāciju – vadošā partnera SIA „PAC Agenda”, Kauņas tehnoloģiskās universitātes, Igaunijas nevalstiskās organizācijas „Partnerlus” un „Fonds ASNI” pārstāvju tikšanās. Bija interesanti iepazīties ar k..

Talantu skola

"Fonds ASNI" kā partneris piedalīsies Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta "Talantu skola" (Nr.2015-1-LV01-KA201-013390) īstenošanā. Projekta mērķis: apvienojot vairāku izglītības nozares praktiķu pieredzi un zināšanas, izstrādāt metodoloģiju "Teorija un prakse talantīgas un inovatīvas domāšanas attīstīšanai skolās".  P..

Свяжитесь с нами

fondsasni.lv
Adrese: Dārza iela 2, Rīga, LV-1007

 

Seko mums: