Новости

Konference

Pirms jaunā mācību gada, 23.augustā, “Fonds ASNI” piedalījās reģionālajā konferencē Rēzeknē “Izglītības kvalitāte kā mērķis, process, līdzeklis, vērtība.” Konferences dalībniekus – Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes novada, Ciblas novada, Ludzas novada, Zilupes novada, Kārsavas novada, Viļānu novada izglītības pārvalžu speciālistus un pedagogus uzrunājām ar Jūlija Mura&scaro..

Starptautiskā lingvistikas olimpiāde

Lai arī vispārizglītojošo skolu programmās lingvistika nav kā atsevišķs mācību priekšmets, Latvija Starptautiskajā lingvistikas olimpiādē piedalās kopš tās pirmssākumiem 2003.gadā. Šogad no 25.-29.jūlijam 14. Starptautiskā lingvistikas olimpiāde risinājās Indijas pilsētā Maisūru. Olimpiādē piedalījās vairāk nekā 160 skolēni no 33 pasaules valstīm. Latviju tajā..

Talantīgās domāšanas asni PII

Rīgas PII „Viršu dārzs” vadītāja Dina Gaide ir viena no mūsu realizētā projekta „ASNI” skolotājām. Priecājamies un atzinīgi vērtējam, ka projekta laikā gūto pieredzi un zināšanas Dina ir ieguldījusi, izveidojot pirmsskolas izglītības darbinieku domubiedru grupu. Mācību gada garumā skolotājas ir tikušās vairākkārt, lai savstarpēji dalītos pieredzē ar paņ..

Talantīgas izglītības laboratorija

No 2.-5.martam Vīnē notika 15.starptautiskā ECHA (European Council for High Ability) konference „Talents in Motion”. Konferencē piedalījās vairāk kā 600 dalībnieki no 50 valstīm, tādējādi apliecinot talanta jautājuma nozīmību. Konferences laikā „Fonds ASNI” pārstāve Laili Sakijeva prezentēja izglītības iniciatīvu Talantīgas izglītības laboratorija. Iniciatīvas mērķi..

Mācību priekšmetu olimpiādes

Gada sākumā notiek gan novadu, gan valsts mācību priekšmetu olimpiādes. Janvāra beigās programmas „Mācību priekšmetu olimpiāžu atbalsta sistēma” ietvaros „Fonds ASNI” stipendijas saņēma A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas un Mazās fizikas universitātes pedagogi. Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt Latvijas komandu apmācību procesa nepārtrauktu pi..

Свяжитесь с нами

fondsasni.lv
Adrese: Dārza iela 2, Rīga, LV-1007

 

Seko mums: