Jaunumi

Starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieku apbalvošana

Lai veiktu patiešām nozīmīgus atklājumus un izgudrojumus jebkurā mūsu dzīves jomā, ir jāattīsta domāšana - talantīga domāšana. "Fonds ASNI" atbalsta mācību priekšmetu olimpiāžu kustību kā vienu no treniņa veidiem augsta domāšanas līmeņa attīstīšanai. 5.oktobrī svinīgā ceremonijā Melngalvju namā tika sveikti starptautisko mācību priek&scar..

Sveicam Skolotāju dienā visus Latvijas pedagogus!

Paldies jums, skolotāji, par pacietību un izturību, nododot zināšanas un pieredzi jaunajai paaudzei.  

Talantu skola

Erasmus+ projekts „Talantu skola” (Nr. 2015-1-LV01-KA201-013390) ir sācies! Septembrī notika projekta realizācijā iesaistīto organizāciju – vadošā partnera SIA „PAC Agenda”, Kauņas tehnoloģiskās universitātes, Igaunijas nevalstiskās organizācijas „Partnerlus” un „Fonds ASNI” pārstāvju tikšanās. Bija interesanti iepazīties ar k..

Talantu skola

"Fonds ASNI" kā partneris piedalīsies Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta "Talantu skola" (Nr.2015-1-LV01-KA201-013390) īstenošanā. Projekta mērķis: apvienojot vairāku izglītības nozares praktiķu pieredzi un zināšanas, izstrādāt metodoloģiju "Teorija un prakse talantīgas un inovatīvas domāšanas attīstīšanai skolās".  P..

Apsveicam Latvijas komandu ar panākumiem 46.Starptautiskajā fizikas olimpiādē!

Apsveicam Latvijas komandu ar panākumiem 46.Starptautiskajā fizikas olimpiādē, kur bronzas medaļas ieguva Aglonas vidusskolas skolēns Daniels Krimans un Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolēns Rūdolfs Treilis. Vairāk lasi http://ej.uz/delfi_fizika

Sazinies ar mums

fondsasni.lv
Adrese: Dārza iela 2, Rīga, LV-1007
 
Seko mums: