Jaunumi

Talantu skola

  Erasmus+ projekta „Talantu skola” (Nr. 2015-1-LV01-KA201-013390) ietvaros novembrī viesojāmies Kauņas tehnoloģiskās universitātes organizētajās mācību aktivitātēs. Iepazināmies ar savu Lietuvas kolēģu pieredzi, kā arī diskutējām par projekta nākotni.       

Matemātikas sacensības

Ikgadējās komandu sacensības matemātikā “Baltijas Ceļš” šogad notika Somijas pilsētā Oulu. Ar “Fonds ASNI” atbalstu Latviju tajās pārstāvēja Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni Reinis Cirpons, Raitis Rūsiņš Kriķis, Ingus Jānis Pretkalniņš, Rīgas 89.vidusskolas skolēns Aleksandrs Zajakins un RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēns Artem Ubaidullaev,..

Olimpiešu apbalvošana

Starptautiskās Skolotāju dienas priekšvakarā – 7.oktobrī svinīgā pasākumā Rīgas pilī tika sveikti starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieki un viņu skolotāji. Pasākumā klātesošos uzrunāja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, VISC vadītājs Guntars Catlaks, kā arī sponsori un atbalstītāji. “Fonds A..

Talanta veidošana un attīstīšana

No 12.-13.septembrim “Fonds ASNI” izpilddirektore Laili Sakijeva piedalījās Slovākijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē rīkotajā konferencē par talanta attīstīšanu un pilnveidošanu. Tā kā šis bija viens no centrālajiem Slovākijas prezidentūras pasākumiem izglītības jomā, tad uzrunu teica gan Slovākijas prezidents, gan Izglītības, zinātnes, pētniecības un spo..

Konference

Pirms jaunā mācību gada, 23.augustā, “Fonds ASNI” piedalījās reģionālajā konferencē Rēzeknē “Izglītības kvalitāte kā mērķis, process, līdzeklis, vērtība.” Konferences dalībniekus – Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes novada, Ciblas novada, Ludzas novada, Zilupes novada, Kārsavas novada, Viļānu novada izglītības pārvalžu speciālistus un pedagogus uzrunājām ar Jūlija Mura&scaro..

Sazinies ar mums

fondsasni.lv
Adrese: Dārza iela 2, Rīga, LV-1007
 
Seko mums: