Jaunumi

Latvijas Atklātā lingvistikas olimpiāde

Šī gada 16.decembrī Rīgas Tehniskās universitātes telpās Rīgā, Āzenes ielā 12, kā arī Daugavpilī, Jēkabpilī un Ventspilī tika aizvadīta Latvijas Atklātās lingvistikas olimpiādes 1.kārta. Kopumā olimpiādē piedalījās vairāk nekā 300 skolēni. Lingvistikas olimpiāde ir iespēja sacensties, risinot āķīgus uzdevumus, kas satur gna eksakto, gan humanitaro zinātņu elementus. Piecu stundu laikā da..

Projekta "Talantu skola" seminārs

2017.gada 2.jūnijā Rīgā notika Erasmus+  projekta "Talantu skola" (Nr.2015-1-LV01-KA201-013390) rezultātu izplatīšanas pasākums. Praktiskajā seminārā "Talantīgās un inovatīvās domāšanas mācīšana skolā" piedalījās 55 sākumskolu un pamatskolu skolotāji no 29 izglītības iestādēm. Semināra laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar talantīgās izglītība..

Seminārs Kalupes pamatskolā

Erasmus+ projekta „Talantu skola” (Nr. 2015-1-LV01-KA201-013390) ietvaros 26.janvārī viesojāmies Kalupes pamatskolā, kur notika Daugavpils novada fizikas skolotāju seminārs. Semināru atklāja Kalupes pamatskolas direktore Ināra Ondzule, pastāstot par skolu un tās vēsturi.  Tālāk vārds tika dots skolēniem, kuri ne tikai sniedza skaistu muzikālu priekšnesumu, bet demonstrēj..

Mācīties domāt talantīgi

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Nozaru literatūras centrs ir izveidojis tematisko krājuma izlasi “Kreativitāte – domāšanas un iztēles simbioze”. Lepojamies, ka tajā iekļauta arī “Fonds ASNI” izdotā Jūlija Muraškovska grāmata “Talantīgās domāšanas “noslēpumi””. Ar izlasi iespējams iepazīties LNB Humanitāro zinātņu lasī..

Lingvistikas olimpiāde

Šī gada 17.decembrī Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes telpās Rīgā, un šogad pirmo reizi arī Daugavpilī, Jēkabpilī un Ventspilī tika aizvadīta Latvijas lingvistikas olimpiādes 1.kārta. Lingvistikas olimpiāde ir iespēja sacensties, risinot āķīgus uzdevumus. Piecu stundu laikā dalībniekiem ir jātiek galā ar 5 uzdevumiem. Veiksmīgākie dalībnieki tiek uz olimpiādes o..

Sazinies ar mums

fondsasni.lv
Adrese: Dārza iela 2, Rīga, LV-1007
 
Seko mums: